Czy tworzenie stron internetowych jest drogie?

Tworzenie stron internetowych umożliwia czerpanie dochodów z publikacji artykułów sponsorowanych. Można mieć kilka stron tematycznych, wystarczy dodawać do nich treści dwa razy w tygodniu, by po roku czerpać zyski z tekstów z aktywnymi linkami, kupowanych na rzecz pozycjonowania. Jakich zasad przestrzegać?

Codziennie nowe ogłoszenia

Posiadanie domu, mieszkania, działki czy też innego rodzaju nieruchomości na pewno jest czymś pozytywnym, na pewno można to postrzegać jako ciekawą i wartościową inwestycję. Jednakże nieraz jesteśmy w sytuacji, gdy chcemy, gdy jesteśmy zmuszeni, jesteśmy zobligowani do tego, aby naszą nieruchomość sprzedać.

Internetowy numer telefonu

Poszukując taniej telefonii, warto się rozejrzeć po sieci Internet, tam odkryć można nowoczesne usługi, polegające na tańszym telefonowaniu. Możliwe jest to za sprawą tego, że świadczenie usług odbywa się na już istniejących łączach. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne oszczędności, zwłaszcza osobom mającym dość dużo do powiedzenia. Może to być także doskonały sposób na obniżenie rachunków firmowych. Posiadanie takiego numeru, może być również dodatkową usługą, na wszelki wypadek i do osobistych zastosowań praktycznych.

Zarządzanie czasem pracy kierowców w Finder Online

Usługa TachoControl działa na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Usługa ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom dostosowania się do przepisów dotyczących obowiązku pobierania danych z kart kierowców i pamięci tachografu cyfrowego (rozporządzenie (WE) Parlamentu Europejskiego i Rady nr 561/2006 – ustawowy obowiązek pobierania danych co 21 dni i ich archiwizacja).

Oprogramowanie dedykowane – postaw na technologię i rozwój firmy

Wraz z rozwojem technologicznym na rynku możemy dostrzec ogrom gotowych systemów informatycznych, które zapewniają wiele opcji i potrafią pomóc nam w szybkiej obsłudze. Mimo tego, bardzo często zdarza się, że nie do końca spełniają nasze oczekiwania, a próba dostosowania wiąże się ze sporymi kosztami i dużą ilością poświęconego czasu, a tego wolelibyśmy uniknąć. W takiej sytuacji najlepszym wyborem może okazać się oprogramowanie dedykowane zwane również jako systemy informatyczne bądź aplikacje internetowe. System informatyczny oparty jest przede wszystkim na zaleceniach potencjalnego klienta. Proces tworzenia […]

Fajna gra na przeglądarkę?

Hej, dziś w artykule chciałabym powiedzieć Ci coś na temat pewnej gry przez przeglądarkę, która ostatnio mnie bardzo wciągnęła. Mowa tu o grze gladiatus.pl, która wykonana została przez niemiecką firmę GameForge. Firma ta wykonała wiele popularnych gier zarówno na przeglądarkę tj. BiteFight, Ogame czy też popularne NonStale, Metin 2 itp. Gra ta jest zupełnie darmowa, można bez problemu zagrać za darmo i zobaczyć na czym polega. Pierwsze kroki w grze wypełnione są duża ilością informacji, które pozwalają zrozumieć na czym […]

Dostawcy Internetu

Jak znaleźć dostawcę Internetu dla Siebie?

Dziś postanowiłem napisać niewielki artykuł, na temat tego w jaki sposób znaleźć dostawcę Internetu dla Siebie (tzw. ISP). Niedawno byłem zmuszony przez swojego szefa na roczną przeprowadzkę do nowego miasta (Katowice), gdzie posiadamy drugi oddział firmy. Chłopaki w tamtym oddziale wykonują trochę mniej projektów niż my z Krakowa, więc szef postanowił wysłać mnie tam na ROK aby przeanalizować sytuację co jest nie tak. Otrzymałem naturalnie opłacone lokum dla mojej rodziny, na cały ROK, lecz media tj. Internet musiałem załatwić sam […]

Jak budowane są procesory CPU

Bardzo fajny filmik z YouTube, gdzie dowiesz się jak i gdzie budowane są procesory do naszych komputerów. Niestety filmik w języku Angielskim, także proszę włączyć sobie napisy PL 🙂 lub oglądać po angielsku.

konwerter - ip - to - decimal - excel

Masowa zmiana IP na decimal – to Proste :)

Witam, dziś potrzebowałam masowo zmienić 2 tysiące adresów IP na decimal 😉 no i wszystko co jest online w Internecie, niestety pozwala na przekonwertowanie 1 adresu. Postanowiłam więc w tym celu użyć excela aby sobie to przekonwertować. Mam nadzieję, że ten sposób ci się przyda. Listę adresów IP importowałam do excela, w trakcie importu należy wskazać, że KROPKA jest naszym znakiem specjalnym który oddziela kolejne kolumny. Zapraszam do udziału w dyskusji.