ITSM w każdej firmie

Usługi IT wpisały się już na stałe w życie każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy ma się do czynienia z mikro firmą, czy też z wielką korporacją, IT ułatwia funkcjonowanie. Tym bardziej że dają one możliwość skorzystania z wielu udogodnień. Z tym tematem powiązane jest ITSM. Czas dowiedzieć się, na czym to tak naprawdę polega.

Badania psychologiczne w rekrutacji do służby w Policji

Aktualnie w całej Polsce zatrudnionych w strukturze Policji jest około 100 tysięcy funkcjonariuszy. Wśród tej liczby wyróżnić można policjantów z pionu prewencji, ruchu drogowego, dochodzeniowo-śledczego, kryminalnego czy służby logistycznej. Zadania, które każdego dnia realizują funkcjonariusze różnią się w zależności od wydziału w jakim pracują. Charakter tej formacji mundurowej wymaga od służących w niej ludzi odpowiednich preferencji fizycznych, a także psychicznych. Dlatego też nabór do Policji jest tak długotrwały i składa się na niego kilka etapów. 

Zapomniane hasło bios lenovo thinkpad supervisor

Zdarzyło Ci się zapomnieć hasło bios np. supervisor, które ustawiłeś / ustawiłaś w swoim ThinkPad <3 ?? Bywają i takie przypadki. Trafiając na ten artykuł zapewne zastanawiasz się czy zdjęcie tego typu blokady jest w ogóle możliwe. Producent Lenovo niestety nie posiada w swoich usługach, usługi tego typu. Jednak w Polsce są specjaliści, którzy potrafią przywrócić płytę główną do ustawień fabrycznych a co za tym idzie, hasło bios zostanie wykasowane. Zapomniane hasło bios to najczęściej zgłaszany problem, ponieważ po ustawieniu […]

Uszkodzenie dysku w macierzy RAID – jak odzyskać dane?

Dyski twarde są podzespołami komputerowymi, które są dość trwałe. Zwłaszcza te, które stosowane są w systemach serwerowych, gdzie potrzebna jest podwyższona trwałość, szybkość działania i solidność podzespołów. Zdarza się jednak, że jeden z dysków ulega uszkodzeniu i wtedy pojawia się problem z odzyskaniem danych, zwłaszcza jeśli dyski były połączone w macierz RAID, co w przypadku serwerów jest bardzo częstą praktyką. W dzisiejszym poradniku sprawdzimy jak w takiej sytuacji można odzyskać dane.

Czy tworzenie stron internetowych jest drogie?

Tworzenie stron internetowych umożliwia czerpanie dochodów z publikacji artykułów sponsorowanych. Można mieć kilka stron tematycznych, wystarczy dodawać do nich treści dwa razy w tygodniu, by po roku czerpać zyski z tekstów z aktywnymi linkami, kupowanych na rzecz pozycjonowania. Jakich zasad przestrzegać?

Codziennie nowe ogłoszenia

Posiadanie domu, mieszkania, działki czy też innego rodzaju nieruchomości na pewno jest czymś pozytywnym, na pewno można to postrzegać jako ciekawą i wartościową inwestycję. Jednakże nieraz jesteśmy w sytuacji, gdy chcemy, gdy jesteśmy zmuszeni, jesteśmy zobligowani do tego, aby naszą nieruchomość sprzedać.

Internetowy numer telefonu

Poszukując taniej telefonii, warto się rozejrzeć po sieci Internet, tam odkryć można nowoczesne usługi, polegające na tańszym telefonowaniu. Możliwe jest to za sprawą tego, że świadczenie usług odbywa się na już istniejących łączach. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne oszczędności, zwłaszcza osobom mającym dość dużo do powiedzenia. Może to być także doskonały sposób na obniżenie rachunków firmowych. Posiadanie takiego numeru, może być również dodatkową usługą, na wszelki wypadek i do osobistych zastosowań praktycznych.

Zarządzanie czasem pracy kierowców w Finder Online

Usługa TachoControl działa na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Usługa ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom dostosowania się do przepisów dotyczących obowiązku pobierania danych z kart kierowców i pamięci tachografu cyfrowego (rozporządzenie (WE) Parlamentu Europejskiego i Rady nr 561/2006 – ustawowy obowiązek pobierania danych co 21 dni i ich archiwizacja).

Oprogramowanie dedykowane – postaw na technologię i rozwój firmy

Wraz z rozwojem technologicznym na rynku możemy dostrzec ogrom gotowych systemów informatycznych, które zapewniają wiele opcji i potrafią pomóc nam w szybkiej obsłudze. Mimo tego, bardzo często zdarza się, że nie do końca spełniają nasze oczekiwania, a próba dostosowania wiąże się ze sporymi kosztami i dużą ilością poświęconego czasu, a tego wolelibyśmy uniknąć. W takiej sytuacji najlepszym wyborem może okazać się oprogramowanie dedykowane zwane również jako systemy informatyczne bądź aplikacje internetowe. System informatyczny oparty jest przede wszystkim na zaleceniach potencjalnego klienta. Proces tworzenia […]

Fajna gra na przeglądarkę?

Hej, dziś w artykule chciałabym powiedzieć Ci coś na temat pewnej gry przez przeglądarkę, która ostatnio mnie bardzo wciągnęła. Mowa tu o grze gladiatus.pl, która wykonana została przez niemiecką firmę GameForge. Firma ta wykonała wiele popularnych gier zarówno na przeglądarkę tj. BiteFight, Ogame czy też popularne NonStale, Metin 2 itp. Gra ta jest zupełnie darmowa, można bez problemu zagrać za darmo i zobaczyć na czym polega. Pierwsze kroki w grze wypełnione są duża ilością informacji, które pozwalają zrozumieć na czym […]